Czy profesjonalnie wykonany portal internetowy, serwis tematyczny lub strona-wizytówka musi kosztować dużo? Zespół AaaMedia.pl na tak zadane pytanie odpowiada krótko: NIE.

Dzięki współpracy z młodymi, a zarazem zdolnymi grafikami i programistami, a także przy użyciu profesjonalnych, ale bezpłatnych narzędzi jesteśmy w stanie wykreować stronę www, jaką tylko Państwo sobie wymarzycie, a jednocześnie jej koszt będzie dostosowany do Państwa możliwości finansowych.

Nasze produkty internetowe mają zawsze przyjemny dla oka wygląd. Można nimi zarządzać z poziomu najzwyklejszej przeglądarki, a co najważniejsze może to robić każda osoba bez jakiekolwiek wiedzy na temat tworzenia stron internetowych.

Strony wykonujemy w popularnej technologii PHP z wykorzystaniem baz danych MySQL, które oferują wszystkie firmy webhostingowe w Polsce. Są one responsywne, tj. na każdym komputerze czy urządzeniu mobilnym (tablecie, smartphonie) wyglądają tak samo dobrze. Stosujemy przy tym tzw. przyjazne linki, dzięki czemu treść stron ma większe szanse na czołowe miejsce w wyszukiwarkach.

Jeśli Państwa strona ma być przeznaczona nie tylko dla odbiorców w Polsce, ale również zagranicznych, to jesteśmy w stanie przygotować ją w kilku wersjach językowych, tj. angielskiej, francuskiej oraz hiszpańskiej.

Chcecie Państwo zaistnieć w Internecie, ale nie macie na to pomysłu? Żaden kłopot. Nie tylko wykonamy witrynę, ale również doradzimy zarówno co do formy (portal, serwis, wizytówka, blog), jak i strony technicznej oraz zawartości.

AaaMedia.pl jest właścicielem i wydawcą najdynamiczniej rozwijającego się w całym Powiecie Grójeckim medium, jakim jest Grojec24.net – informacyjny portal mieszkańców. Działający od 1 sierpnia 2013 roku portal w bardzo szybkim tempie zaskarbił sobie sympatię mieszkańców gminy Grójec oraz pozostałych gmin Powiatu Grójeckiego. Świadczą o tym wysokie statystyki oraz popularność na portalu społecznościowym Facebook, gdzie profil Grojec24.net śledzi obecnie ponad 3600 osób.

Na łamach portalu oferujemy wszelkie dostępne formy reklamy internetowej: od klasycznych banerów i spotów przez artykuły sponsorowane aż po tzw. lokowanie produktu.

Dzięki stałej współpracy z naszymi partnerami medialnymi – portal wWarce.pl oraz Tygodnik OKO – jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa kampanię reklamową, obejmującą swoim zasięgiem cały Powiat Grójecki i dużą część południowego Mazowsza.

Organizujecie Państwo imprezę dla klientów, uroczystość, otwarcie nowego sklepu a może Wasi pracownicy angażują się w działania społeczne lub charytatywne? Chcielibyście, aby informacja o tym dotarła do jak największej ilości osób, ale nie czujecie się na siłach do przygotowania odpowiedniego materiału albo po prostu chcecie aby zrobili to profesjonaliści?

Trafiliście w odpowiednie miejsce. AaaMedia.pl współpracuje z zawodowymi dziennikarzami, którzy z przyjemnością i z pełnym zaangażowaniem przygotują potrzebny Państwu materiał. Napiszemy profesjonalny tekst (zapowiedź, relację), który okrasimy profesjonalnymi zdjęciami. Będziecie je mogli wykorzystać zarówno na swoich stronach internetowych, materiałach promocyjnych, jak i za naszym pośrednictwem trafią one do mediów.

Media społecznościowe (z ang. Social Media) to najszybciej rozwijająca się gałąź komunikacyjna we współczesnym świecie. Do najpopularniejszych tego typu mediów należą Facebook oraz Twitter. W styczniu 2014 liczba użytkowników tego pierwszego na całym świecie wynosiła około miliarda.

Komunikacja w sieci za pośrednictwem mediów społecznościowych jest obecnie równie istotna, co komunikacja z mediami tradycyjnymi. Dotyczy to zarówno firm, organizacji pozarządowych jak i osób publicznych, bowiem Internauci coraz częściej poszukują informacji o produktach, usługach i markach właśnie np. na Facebooku.

Jak wynika z raportu „From Social to Sale” przygotowanego przez ekspertów z kanadyjskiej firmy badawczej Vision Critical, 43% użytkowników serwisów społecznościowych deklaruje, że zdarzyło im się kupić produkt w sklepie (bądź internetowym, bądź offline) po tym, jak dokonali określonej interakcji w social media, która była z nim związana (kliknięcie w „Lubię to”, udostępnienie). Najczęściej robią to użytkowników portalu Facebook, i dotyczy to zarówno zakupów on-line, jak i tradycyjnych w wybranym sklepie.

Odpowiednio prowadzony profil w mediach społecznościowych to tani sposób dotarcia do nowych klientów i wypromowania naszej marki.

Zespół AaaMedia.pl posiada duże doświadczenie w korzystaniu z portali społecznościowych do celów marketingowych wyniesione z prowadzenia profili i stron zarówno w mediach ogólnopolskich, jak i lokalnych. Jednym z naszych największych sukcesów jest wykreowanie i prowadzenie profilu Grojec24.net – informacyjny portal mieszkańców. Na Facebooku śledzi go obecnie 3600 osób.

Nie tylko doradzimy przy budowaniu strategii marketingowej, stworzymy i wypozycjonujemy fanpage dla Państwa marki lub firmy, ale także poprowadzimy profil w sposób dostosowany do zmieniających się trendów.

Outsourcing działów marketingu i Public Relations to optymalne rozwiązanie dla każdej firmy czy organizacji (stowarzyszenia, fundacji), i to zarówno tych dopiero startujących, jak i już działających. Pozwala on na promowanie usług, produktów, działań oraz całej marki przez specjalistów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

AaaMedia.pl gwarantuje pełną obsługę marketingową i Public Relations od A do Z na wysokim poziomie.

Wykreujemy logo Twojej firmy lub organizacji, stworzymy profesjonalną stronę internetową, wypozycjonujemy ją w wyszukiwarkach internetowych takich jak m.in. Google, przygotujemy materiały promocyjne (wizytówki, papier firmowy, gadżety reklamowe tj.: kubki z nadrukami, koszulki, breloczki, plakaty itp.), zapewnimy promocję poprzez zorganizowanie dedykowanej kampanii reklamowej w lokalnych mediach elektronicznych i tradycyjnych, stworzymy i poprowadzimy profile w mediach społecznościowych oraz zapewnimy pełną obsługę prasową, w tym przygotowanie materiałów i publikacji prasowych, kontakt z mediami oraz ich monitoring.

Wymienione usługi oferujemy zarówno w pakiecie, jak i pojedynczo. Ich cenę zawsze dostosowujemy do kieszeni klienta!